Zaman: 20. Eki 2017, 17:10

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Forum Katagorileri
Ara

Advanced Search
Sayfaniza Ekleyin
The HTML code below contain all the necessary code to link to userboard.org please feel free to add it to your site.

Effect of above code: DEVRIM KURTULUS

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 
 Daha anlatacaklarım var çavemın nereye..DOST NEREYE! 
YazarMesaj
Site Admin
Site Admin
Kullanıcı avatarı

Mesaj Daha anlatacaklarım var çavemın nereye..DOST NEREYE!
Yokuşa vurdum kendimi..Her yol sahanlığında döndüm geriye.Alabildiğine bir manzara.Esmer tenler aradım .Heykeli sormak için.Canlar orada beklemede ..Azab , kulağa gelişi ses ritim sesleniş okuma açısından bile azab ..Duvarlar HASAN FERİT GEDİK..Yağdı yağacak gibi gökyüzü bekliyorum inceden bir yağmur felakete dönüşmeyen .. ..Haklı yaşamak önce haklı insan olmakla başlar ve öğreterek herbir konuyu yeryüzü insanlarına işleyerek .. ..Bugün yağmadı yağamadı yağmur ne kadar istediysem .. SUYA VE CAMA VE DURU GÖLLERE DÜŞEN AKSİM düştüğü yerden kalkacak HASAN FERİT aynaları gibi .. ..yağmurun her damlasını tuttum ..DUR BUGÜN YAĞMA....HASAN FERİT DÜŞTÜĞÜ YERDEN KALKACAK....ÇIKTIM HEYKELE.Tanıdık yüzler aradım.esmerdir bizim çocuklar.AYSEL DOST İLE KARŞILAŞTIM..''İstanbul bana yedi rengi yaşattı...Yağmurlar bile mavi..Ne çok mavi var bu şehirde..GÜLEN SU mevkiinde.Aslında yağmur yağmuyordu AYSEL DOST AĞLIYORDU.MAVİ İSE GÖZYAŞI İDİ..GÖZYAŞLARININ RENGİYDİ YEDİRENK.Ama en çok maviye ulanmıştı...''Ben rengimi sevdim''der gibi sarsılarak ağlıyordu..O anayı anlıyordu. O da bir ana.Gözler göze ,karanfil elden ele..Aysel olmuştu

Hain bir el vurmuştu vurduğu yer KARANFİL kanıyor du.... ..Üşüyor bedenim hiç dirençsiz.. ..Güz soğukları bir var bir yok saklanbaç oynar gibi güneş akşam yaklaşıyor üşüyor bedenim hiç dirençsiz.. Kaç HASAN nasıl hiddetliydi yağmur yer gök başka istanbul olmuştu hayat bir yandan akıp gidiyordu seli de katarak kaderine .. ..bütün hüzün ve acı olarak geri dönüyor bana... .. balkondan seyrediyor GÜLSUYU halkı .. ..EVET O DÖNÜŞ ..Gök sessiz kurşuni rengiyle düşündürücü .. ..hayat beklemeyi de umutları kaybetmemeyi de öğretiyor insana.. ..güz geldi kış göründü insan hüzün yüklendi hayat irileşti .. ..Evet çiseliyor işte yağmur bir sokakta duyulan ayak sesleri gibi ağaçlara yapraklara camlara vuruyor damlalar .. ..

Söyle şimdi eyyy leçeğinde bir ahiret barındıran ANNE,,

Kırık ve dökük olur cümlelerim..savurganım ve yanık iz bırakırım düştüğüm her yere,,
Ve bu yüzden dilimde asimile edilemeyen ağıtlar...

Her şeyi kirletiyorlar ve her şeyi değiştiriyorlar HASAN!!
Bir tek ölümümüz otantik ve bağımsız..
Bıkmışam HASAN bıkmışam böyle yaşamaktan hangi ölüye öykünsem içimde çileğe benzetilen yanları yara bere içinde doruklarında yankılanan çocukların..Uzak dedim de bir şehir silüeti yansıdı dimağıma,GÜLSUYU GÜLEN-SU SİLUETİ.....Sen arkada ben önde cenaze aracında,köprüyü geçtik sırat mı ola.
Hadi dönüp ardına HASAN hadi gülümse,,

Öldün de yakacağım son ağıt olmalı en büyük yalan bir sen mi bilirsin hazin çığlıklar setreylemeyi ’bıra’ve hiç bir dilde tanımlanmayan hastalıkları vardır...Halkıma benzer sol göğsüm.
Bir ödevi yerine getirir gibi doluşmuşlar DÜŞÜPTE KALKTIĞI yerde...Özlemin doruklarında yankılanandır..

Son sözü söyletme bana..! ! Söyletme beni.Suss..Tüm acılarım helaldir sana yine de..! Susmazsan sonsuza dek sürer acısını oğularına miras bırakan annelerin yurdu, susmazsan çığlık çığlığa utanırım,tel örgüler ve çakallar alay eder benimle..

İşte tam burda gülümse, sonra değiştir tebessümün ve bir çiçek düşün adı BERFİN olan ..

Daha anlatacaklarım var çavemın nereye..DOST NEREYE! !

8. Eki 2013, 03:30
Profil Web sitesini ziyaret et
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
© phpBB® Forum Software • Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Türkçe çeviri: phpBB Türkiye Archiv | Contact & Abuse free forum hosting

web tracker