Zaman: 15. Ara 2018, 15:15

Tüm zamanlar UTC + 3 saat


Forum Katagorileri
Ara


Advanced Search
Sayfaniza Ekleyin
The HTML code below contain all the necessary code to link to userboard.org please feel free to add it to your site.Effect of above code: DEVRIM KURTULUSYeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 
FollowersFollowers: 0
Sık kullanılanlarSık kullanılanlar: 0
Görüntüleme: 388

 DHKC, Açıklama: 449 
YazarMesaj
Site Admin
Site Admin
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 01.2012
Mesajlar: 672
Konum: kurtulusum@hotmail.de
Gender: Male
Mesaj DHKC, Açıklama: 449
Tarih: 21 Mayıs 2015 Açıklama: 449

Basına ve Halkımıza Duyurulur!

KONTRACI DAVUTOĞLU YALAN SÖYLÜYOR!

HDP İL BİNALARINA YAPILAN SALDIRI KONTRA SALDIRILARDIR, ÖRGÜTÜMÜZLE HİÇBİR İLGİSİ YOKTUR!

ŞİMDİYE KADARKİ HDP’YE YÖNELİK 60 SALDIRIYI KİM YAPMIŞSA, BUNLARI DA O YAPMIŞTIR!

18 Mayıs 2015 tarihinde HDP’nin Adana ve Mersin il binalarına yapılan bombalı saldırılarla ilgili olarak, Başbakan Ahmet Davutoğlu 21 Mayıs tarihinde yaptığı konuşmada saldırıları geçmişte DHKP-C davasından tutuklanan birisinin yaptığını söylemiştir. Kontra saldırılar bilinçli olarak örgütümüzle ilişkilendirilmeye çalışılmaktadır. Bu açıklama alçakça, şerefsizce yapılan bir iftiradır.

1- Örgütümüzün, HDP binalarına yönelik saldırılarla HİÇBİR ilgisi yoktur!

2- Örgütümüzün 45 yıllık tarihinde silahları halk güçleri içinde sol içinde gördüğümüz hiç bir grup kişiye karşı kulllanılmamıştır, her zaman emperyalizme ve onun uşağı işbirlikçi oligarşiye karşı kullanılmıştır.

3- Bu, siyasal ömrünü tüketen, yönetememe krizi hat safhaya çıkan AKP’nin, iktidarını ayakta tutabilmek için başvurduğu alçakça bir iftiradır.

4- Adana ve Mersin HDP il binalarına yapılan bombalı saldırılar, AKP tarafından örgütlenmiş kontra saldırılardır. AKP, Reyhanlı’da IŞİD’in 53 kişinin ölümüyle sonuçlanan saldırısını iftirayla devrimcilerin üzerine yıkmaya çalıştığı gibi bu alçakça saldırıyı da devrimcilerin üzerine yıkmaya çalışmaktadır.

5- Bu iftiradan Türk, Kürt tüm halklarımız gerekli dersi çıkartmalıdır. AKP faşizminin, iktidarını ayakta tutabilmek için yapamayacağı katliamlar, saldırılar, iftiralar, komplolar yoktur…

6- Türkiye devrimci hareketi faşizmin kontra faaliyetlerini 65 yıldır çok iyi biliyor. AKP bu iftira ile kendi tabanını dahi kandıramaz… Çamur atıp üzerimizde iz bırakamayacaksınız. Yalancısınız, iftiracısınız.

Örgütümüz bugüne kadar ne söylemişse yapmıştır, ne yapmışsa savunmuştur. Savunamayacağı hiçbir eylemi yapmaz. DHKP-C’yi bu yanıyla sadece ülkemiz değil, tüm dünya halkları tanır…

7- HDP’ye yapılan saldırıları kınıyoruz. AKP’den örgütümüze attığı bu alçakça iftiranın hesabını soracağız! Örgütümüzü bu saldırılara bulaştırmaya çalışıyorlar ama başaramazlar. Hırsız, katil Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın çömezi Başbakan Ahmet Davutoğlu’na o iftiralarını geri almasını tavsiye ediyoruz. Davutoğlu, bizi başka örgütlerle karıştırma, bildiğiniz örgütlere benzemeyiz biz. Derhal yalanını düzelt. Örgütümüzü yalanlarınızla, iftiralarınızla kirletemeyeceksiniz, izin vermeyeceğiz.

İlkokul müsameresinde değilsin; ağzından çıkan her yalanın hesabını vereceksin.

BU AKLI KİM VERDİ SANA ÇAPSIZ DAVUTOĞLU, YENİ AKP DANIŞMANINIZ MI?

Dünya alem biliyor! 2004-2006 yılları arasında CIA başkanlığını üstlenen Porter Goss’ı DANIŞMANLIK ekibinize eklediğinizi, onunla para karşılığı “DANIŞMANLIK” anlaşması imzaladığınızı… Ondan mı akıl aldınız?

Tabii kuş beyniniz yetmeyince, CIA mi size akıl veriyor.

Onlardan mı alıyorsunuz emirleri?

Yok boşuna uğraşmayın, onların aklı yetseydi kendi konsolosluklarını korurlardı.

Aklı yetmez bizi kirletmeye sizin MİT’inizin, CIA’nizin…

Ki olan bir kaşık aklınızı alacağız hiç merak etmeyin! Korku dağlarının altında kalacaksınız!

Sizi karargahlarınızda, saraylarınızda bile rahat rahat oturtmayacağız.

Tekrar ilan ediyoruz ki; emperyalizmin kurbanı değil, celladı olacağız!

MİT’inizi, CIA’nizi… tankınızı, topunuzu, soyunuzu, sopunuzu atacağız vatanımızdan…

Geçmişte de örgütümüze kara çalmayı deneyenler oldu. Tarihsel ve siyasal haklılığımızla bu yalanları bozguna uğrattık. Bu yalan da öyle olacaktır. Ama Davutoğlu unutmayacağız, senden hesabını soracağız.

Bu iftira, katil emperyalizmin işbirlikçisi oligarşinin bize yönelik ilk iftirası değildir. Kendi kirli tarihleri böyle yalanlarla, iftiralarla doludur.

Daha önce 1991 yılında Ankara’da Amerikalı çavuş Victor Marvick’in arabasına konulan bomba ile öldürülmesi olayı da örgütümüze yıkılmak istenmiş ama başarılamamıştır.

Mehmet Ağar’ın İstanbul Emniyet Müdürlüğü döneminde, örgütümüzü dağıtmak amacıyla sahte “Devrimci Sol Haber Bülteni” bile basılmıştır. Yalanları kendi ayaklarına dolanmıştır.

1990’da Refah Partisi MKYK üyesi Şener Battal’ı mektup göndererek tehdit ettiğimiz yalanı söylenmiştir.

26.9.1990 tarihli Milliyet gazetesi ile 29.9.1990 tarihli Hürriyet gazetesinde yer alan haberlerde, Türk-İş’e bağlı TEKSİF sendikasının Bakırköy şubesinin basılması olayı örgütümüze mal edilmekte, eylemin örgütümüz tarafından yapıldığı iddia edilmekteydi.

11 Aralık 1991 günü Hürriyet gazetesinin kurucusu Sedat SİMAVİ’yi anma töreninde patlatılan bomba, örgütümüzle bağlantılı gösterilmek istenmiştir. Bu kontra haberin sahibi de Mehmet Ağar’dı.(*)

4 Nisan 1991 tarihli Güneş gazetesi haberinde “Elde edilen bilgilerden, terör örgütlerinin hedefinin; ‘eski başbakanlardan Adnan MENDERES, Dışişleri eski bakanı Fatin Rüştü ZORLU ve Maliye eski bakanı Hasan POLATKAN’ın kabirlerinin bulunduğu Anıt Mezar ile Topkapı Müzesi’nde kutsal emanetlerin sergilendiği bölümü bombalamak’ olduğu saptandı.” yalanı söylenmişti.

22.12.1990 tarihli Milliyet gazetesinde “Doğal Gaz Planı Dev-Sol’da” başlığını taşıyan ve bizim İstanbul’daki doğal gaz boru hatlarını bombalayabileceğimiz gibi bir imaj yaratmaya yönelik provokasyon amaçlı spekülatif bir haber yayınlanmıştı.

23.12.1990 tarihli Hürriyet gazetesinde, “Teröristler Eroin Mafyası ile ortak” başlıklı, örgütümüzü karalayan ve küçük düşürmek isteyen bir haber yayınlanmıştı.

YALANLARINIZLA KENDİ PROVOKATÖRLÜĞÜNÜZÜ AKLAYAMAZSINIZ. GEÇMİŞTE YAPAMADIĞINIZ GİBİ ŞİMDİ DE YAPAMAZSINIZ.

KONTRA DAVUTOĞLU’NUN YALANI DA TARİHTEKİ BU ÖRNEKLERDE OLDUĞU GİBİ AÇIĞA ÇIKACAKTIR.

DAVUTOĞLU DERHAL YALANINI DÜZELTMELİDİR!DEVRİMCİ HALK KURTULUŞ CEPHESİ

_________________
Devrim Kurtulus
Resim
kurtulusum@hotmail.de


21. May 2015, 23:25
Profil Web sitesini ziyaret et
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat


Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir


Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
cron
© phpBB® Forum Software • Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Türkçe çeviri: phpBB Türkiye Archiv | Contact & Abuse free forum hosting

web tracker