Zaman: 23. Oca 2019, 02:24

Tüm zamanlar UTC + 3 saat


Forum Katagorileri
Ara


Advanced Search
Sayfaniza Ekleyin
The HTML code below contain all the necessary code to link to userboard.org please feel free to add it to your site.Effect of above code: DEVRIM KURTULUSYeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 
FollowersFollowers: 0
Sık kullanılanlarSık kullanılanlar: 0
Görüntüleme: 204

 DHKC, Açıklama 462 
YazarMesaj
Site Admin
Site Admin
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 01.2012
Mesajlar: 673
Konum: kurtulusum@hotmail.de
Gender: Male
Mesaj DHKC, Açıklama 462
Duydunuz mu?

Tayyip Erdoğan’ın Sümüklü Damadı Gazi’yi Bitirin Talimatı Vermiş

Haydi Oradan Sümüklü!

Tayyip’in Damatları; Siz Gidip Dronlarınızla, Boru Hatlarınızla Oynayın!

HİÇ BOŞUNA ÇIRPINMAYIN!

O YIKMAYA ÇALIŞTIĞINIZ GAZİ GİBİ YOKSUL HALKLAR YIKACAK ÇÜRÜMÜŞ DÜZENİNİZİ

SÜMÜKLÜ DAMAT BERAT

Sen Tayyibin damadı olmadan kim tanır bilirdi seni, hiç kimse. Bu nedenle senin artistliğin bize işlemez. Sen CNN’nin NTV’nin stüdyolarında rol kesersin ancak. Yoksul mahallerde değil.

Burası Gazi, mahallemizde çok damatlar başbakanlar patronlar gördük biz. Sahipleriyle beraber buldular belalarını. Yine bulacaklar!

Gazi mahallesinde;

– Halkın uyuşturucuyla savaş merkezini gaspedip karakol haline getiriyorlar.

– Spor Kulübünün yerine Çevik Kuvvet binası yapmayı planlıyorlar.

– Sokaklarda halkı kurşunluyor, akreplerle, tomalarla halka zulmediyorlar.

– Evleri basıyor, sokak ortalarından devrimcileri kaçırıp gözaltına alıyor, kurşunluyor, işkence yapıyorlar.

Tüm bunların hepsi çürümüş düzenlerinin ömrünü uzatabilmek için, ama boşuna;

KAVGANIN KANUNUDUR:

SÖMÜRÜ ADALETSİZLİK VE YOKSULLUK DOĞURUR.

YOKSULLARI, ADALETSİZ KALANLARI YÖNETMEK İÇİN İKTİDARLARIN ZULÜMDEN BAŞKA ARAÇLARI YOKTUR

HAYATIN ŞAŞMAZ KANUNUDUR , BU ZULÜM KENDİ SONLARINI GETİRİR

Tayyip Erdoğanlar, Albayraklar, 80 milyonun açlığı ve yoksulluğu pahasına emperyalizmin uşaklığını yapıyorlar. Sömürü düzeninin sürmesi için, Amerikan, Avrupa tekellerinin ülkemizi daha onyıllarca yağmalayabilmesi, sömürebilmesi için halka saldırıyorlar. Yoksul mahallelere saldırılarının nedeni budur.

AMERİKAN UŞAĞI TAYYİP ERDOĞAN’I DA, ONUN TAYYİP’İN KIZINA KOCA OLMAKTAN BAŞKA BİR ÖZELLİĞİ OLMAYAN SÜMÜKLÜ DAMADINI DA UYARIYORUZ:

O yıkmaya çalıştığınız yoksul mahalleler bu çürümüş, köhnemiş düzeninizin sonu olacak.

ÖNCE NEREYE SALDIRDIĞINIZI BİLECEKSİNİZ!

Burası Gazi mahallesidir. Gazi mahallesi CEPHE’dir. Yani, baş eğmeyenlerin mahallesidir Gazi. Faşist cuntalarla yıldıramadığınız, üslerinde son mermisine kadar çatışıp, örgütlerinin adlarını duvarlara kanlarıyla yazanların mahallesidir Gazi. Karakollarda, hapishanelerde her türlü işkence yöntemini kullanıp teslim alamadıklarınız, diri diri yakıp da ağızlarından bir “ah” sesi duymayı başaramadıklarınızın mahallesidir Gazi.

Örgütlediğiniz katliam saldırıları karşısında, binlerle ayaklananların mahallesidir Gazi. Hatırlayın, o halkın karşısında generallerinizle, polis şeflerinizle yalvarmak zorunda kaldınız. Gazi adı bile size kâbuslar gördürmeye yetti. 6’sı Cephe’li 28 şehit verdi Gazi halkı bu ayaklanmada. Katlettiniz, provokasyonlar örgütlediniz, ne oldu? Teslim alabildiniz mi Gazi halkını? Teslim alamadınız, teslim alamazsınız. Nedeni basittir, çünkü halklar teslim olmazlar. Açlar, yoksullar adaletsiz kalanlar teslim olmazlar.

Bizim savaşmak için nedenlerimiz sayısızdır, teslim olmak için tek bir geçerli nedenimiz yoktur.

SÜMÜKLÜ DAMAT ÖĞREN; HALK KORKMAZ, HALKI KORKUTAMAZSIN

Korkaklardan korkulmaz.

Halk senin gibilere benzemez. Biz çok öldük. Bizim yaşamımızda ölüm sıradanlaşmıştır. Korkuyu alnından vurmuşuz biz. Biz, fabrikalarda, inşaatlarda, madenlerde her gün ölüyoruz. Bizim, en basit hakkımız için sokaklara çıkışımız bile ölüme meydan okumaktır. Evlerimizi korumak için, ekmeğimizi korumak için, onurumuzu korumak için, halkımız, vatanımız için öldük, ölürüz. Onun için, kurşunlarınız, bombalarınız bize işlemez.

Ama biz öldüğümüz gibi öldürmesini de biliriz.

Kimler adalet kurşunlarımızı tatmadı ki?

Cuntanın başbakanı Nihat Erim’den kimin hesap sorduğunu git öğren.

Faşist Şef Gün Sazak’ın kurşunlarımıza hesap verişini öğren.

Polis şefi Mahmut Dikler’i, MİT müsteşarınız Hiram Abas’ı, halka yönelik katliamlarından dolayı kasap ünvanı almış generalleriniz Hulusi Sayın’lar, Temel Cingöz’ler, İsmail Selen’leri… cehenneme gönderen Halkın Adaleti’nin kurşunlarıdır.

Biz bu dünyanın hesabını öbür dünyaya bırakmayanlarız.

Berkin Elvan’ın katili olan polisleri korudunuz. Ne oldu? Mehmet Selim Kiraz’ı, onları zulmederken erişilmez kılmak için kurduğunuz Adalet Sarayı’nda, kendi odasında cezalandırdık.

İşkencecilerinizi, katillerinizi, generallerinizi, polis şeflerinizi… hepsini Halkın Adaletinin karşısına çıkardık. Siz de çıkarsınız.

Bakın, bu ülkenin patronu Sabancılar bile kurtulamadılar Halkın Adaleti’nin karşısına çıkmaktan.

BİLMİYORSANIZ ÖĞRENİN!

Şiddet Halkın Ellerinde Sadece Şiddet Değil, ADALETTİR!

Halkın Örgütlü Gücü İle Birleşmiş Devrimci Şiddet Meşrudur

Tepeden tırnağa silahlanmış, halkın en meşru taleplerinin kanla, şiddetle boğulmak istendiği bir ülkede faşizmi yıkmak için devrimci şiddet meşrudur.

Sömürü ve zulüm varsa, devrim de var olacak, devrimciler de var olacak.

Gazi mahallesinde devrimcilerin gücünü kırma hayali mi görüyorsun DAMAT BERAT. HAYDİ ORDAN!

Gazi mahallesi sana fazla gelir. Sen kimsin, Gazi mahallesinde devrimcileri bitirmek kim? Sen kimsin, Cephe’yi halkın içinden koparmak kim?

Siz Gidip Dronlarınızla, Boru Hatlarınızla Oynayın

Senin gibi züppeler ne anlarlar halkın gücünden? Anlayamazsınız siz. Halkın en büyük gücü, sizin zulmünüz, aşağılamanız, canı çıkana kadar çalıştırıp, yoksul, aç bırakmanızdır. Bu nedenle büyük bir sınıf kinine sahiptir halk. Sizin anlayamayacağınız ölçüde büyüktür sınıf kini. Anlayamayacağınız ölçüde öfkesi büyüktür. Çırpınışınız boşunadır, bu öfkeyi, kini büyütmekten başka bir şey yapamazsınız.

Sen hangi özelliğinle Cephe’ye karşı savaşmaya kalkışacaksın? Sen hangi özelliğinle halka karşı savaşmaya kalkışacaksın? Tayyip’e damat olmadan önce kim biliyordu senin ismini? Kayınpederin tüm uşak ruhlu medyayı seferber etti, sana damat olman dışında bir yetenek bulabildiler mi?

Sen git, CNN Türk’te, NTV’de boy göster. Senden olsa olsa CNN, NTV artisti olur. Onların gösterdiği ilgi bile Tayyip’in damadı sıfatın içindir.

Senin etin ne budun ne Berat Albayrak! Karşındakilerin kim olduğunu bil önce? Sen bilmezsin, büyüklerine sor, anlatsınlar.

Halkların güçlüleri nasıl yendiğini yazar bu tarih. Öğreneceksin.

Biz öldükçe çoğalanlarız. Biz acılarından güç çıkaranlarız. Siz cehennem ateşinin korkusuyla tutuşursunuz, biz halk ve vatan sevgisiyle kendi bedenimizi ateşe veririz, ağzımızdan inleme bile çıkmaz. Siz bizi acılarla, ölümlerle mi tehdit ediyorsunuz? Bizim en büyük gücümüz çektiğimiz acılar ve ölümlerimizdir.

Güç biat etmeyen yürek ve beyindir. Ne alevlerde yanmanın acısı, ne arka arkaya ölümlerimiz zalimin karşısında dizimizi bükmenizi sağlayamadı. Biat etmedik. Onun için bu kadar güçlüyüz, onun için tek bir tanemiz bile senin zulüm düzenini de, efendin Amerika’yı da titretmeye yetiyor.

HAKSIZLIK, ADALETSİZLİK YAPANLAR KARŞILARINDA SİLAHLANMIŞ HALK BULURLAR!

KENDİ HALKINA SAVAŞ AÇMIŞ BİR DEVLETE KARŞI DEVRİMCİ ŞİDDET MEŞRUDUR!

Zulmün Olduğu, Adaletin Olmadığı Yerde Devrimci Şiddet Meşrudur!

Tüm Kurumları İle Yozlaşmış, Kendi Halkına Savaş Açmış Bir Devlete Karşı Devrimci Şiddet Meşrudur. İşkencecilere Öldürme Özgürlüğü Verenler Bizim de Devrimci Adaleti Uygulama Özgürlüğüne Sahip Olduğumuzu Unutmasınlar!

Sizin Gibi Yeni Yetme Veletler Haksızlığa Uğramanın Ne Olduğunu Bilmezler. Siz Hiç Zulme Uğramadınız, Hep Zulüm Uygulayanlar Oldunuz. Bilmezsiniz.

Adaletsizlik insanların içine öfke yerleştirir.

Haksızlık öfke yaratır.

O sokaklarda çocuklarımızı katlettiniz siz. Kanımızı döktünüz. Belki daha beteri, katillerimiz ellerini kollarını sallayarak gezdiler. Katlettiniz, yetmedi, bir de katlettiğiniz çocuklarımızın, gençlerimizin anne babalarını suçladınız, mahkemelere taşıdınız. ZULMÜN ACISINDAN DAHA BETERİ ADALETSİZLİĞİN ACISINI TATTIRDINIZ.

ADALETSİZLİĞİN ACISINI, HAKSIZLIĞA UĞRAMANIN ACISINI BİLİR MİSİNİZ? Siz çocuğunuz gözlerinizin önünde katledilmişken, polise gösterilen tepkiyi suç sayan yargının karşısına çıkarılmanın acısını bilir misiniz? Bilmezsiniz. İnsanın fiziken yaşayabileceği herhangi bir acıyla tanımlanamayacak ölçüde bir acı yaşarsınız. Suratınızın ortasına kocaman bir kaya yemiş gibi yığılıp kalırsınız.

Onurlu hiçbir insan, haksızlık karşısında susamaz, haksızlığı sineye çekemez.

Haksızlık karşısında susanlar, sineye çekenler onurlarını yitirirler.

Halkın silaha sarılması aynı zamanda onurunu korumak içindir.

Haksızlık şiddeti doğurur. Çünkü haksızlık şiddetin ta kendisidir. Devrimci şiddetin meşruluğu kaynağını buradan alır. Dünyanın emperyalist tekellerini ülkemize doldurup, emeğimizi sömürür ve bizi açlığa mahkum ederseniz, bu rezil düzeni sürdürmek için baskı, zulüm, katliam uygularsanız, karşınızda SİLAHLANMIŞ HALK BULURSUNUZ. Bundan kaçışınız, kurtuluşunuz yoktur.

NE OHAL’İ, OLAĞANÜSTÜ OLAN SİZSİNİZ

Faşizmin adını Olağünüstü Hal koyduğunuzda, faşizm gerçeğini değiştirmiş olmuyorsunuz. Sömürü ve zulüm karşısında, halkın silahlanması, devrim için örgütlenmesi, devrim için savaşması, ayaklanması en olağan şeydir. Bundan daha doğal, bundan daha doğa kanunlarına uygun şey yoktur.

Aykırı olan sizin zulüm ve sömürü düzeninizdir. Halkı yönetemiyorsunuz. Yönetemezsiniz. Halkın zulmünüze, sömürünüze boyun eğmesini, sinmesini mi bekliyordunuz? Yok öyle şey.

Bu düzen ayakta duramaz haldedir. Emperyalizmin halkı, yeraltı, yerüstü kaynaklarımızı iliklerine kadar sömürdüğü bir sistemin ayakta kalması mümkün değildir. Temellerinden çatırdamış bir düzeni ayakta tutmak için katliamları, zulmü her ana yaymanın, halkın günlük yaşamının parçası haline getirmenin adı Olağanüstü Hal olmuştur. Faşizmin hiç bir boyutu yetmiyor bu düzeni ayakta tutmaya. Yasa üstüne yasa çıkardınız, polislerinize önüne geleni kurşunla öldürme yetkisi verdiniz. Yetti mi? Yetmedi. Sokağa çıkmayı “terör eylemi” saydınız. Tutukladınız, hapsettiniz, işkence ettiniz, kurşunladınız. Yetti mi? Yetmedi. Faşizmi sınırsız uygulamanın adı Olağanüstü Hal konulmuştur. Katliamlarınızı, zulmünüzü, ne kadar “olağanüstü” boyutlara çıkarırsanız çıkarın, yetmeyecek. Yine de bu düzeni ayakta tutmayı başaramayacaksınız.

UYARIYORUZ!

YOKSUL MAHALLERİMİZDE POLİS TERÖRÜNE SON VERİN!

TOMALARINIZI AKREPLERİNİZİ ÇEKİN MAHALLELERİMİZDEN!

KAÇIRIP İŞKENCE YAPTIĞINIZ DEVRİMCİLERİ SERBEST BIRAKIN!

İŞKENCEYE DEVAM EDERSENİZ, MAHALLELERİMİZDE TERÖR ESTİRMEYE DEVAM EDERSENİZ, DEVRİMCİLERİ TUTUKLAMAYA DEVAM EDERSENİZ, BİZZAT SİZDEN BUNUN HESABINI SORACAĞIZ!

BİZ AÇIK KONUŞURUZ. SÖYLEDİĞİMİZİ YAPAR, YAPTIĞIMIZI SAVUNURUZ!

TAYYİP ERDOĞAN VE SÜMÜKLÜSÜ BERAT ALBAYRAK!

AÇIKÇA UYARIYORUZ:

DERHAL ZULME SON VERİN, YOKSA KARŞILIĞINI BİZZAT ÖDEYECEKSİNİZ.

BİZ ÖLMEYE VE ÖLDÜRMEYE HAZIRIZ. SİZ DE HAZIRSANIZ DEVAM EDİN!

BİZ CANIMIZDAN GEÇERİZ AMA SİZ TIRNAĞINIZDAN VAZGEÇEMEZSİNİZ, GEÇEBİLİYORSANIZ ZULMETMEYE DEVAM EDİN!DEVRİMCİ HALK KURTULUŞ CEPHESİ

_________________
Devrim Kurtulus
Resim
kurtulusum@hotmail.de


8. Eki 2016, 01:25
Profil Web sitesini ziyaret et
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat


Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir


Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
© phpBB® Forum Software • Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Türkçe çeviri: phpBB Türkiye Archiv | Contact & Abuse free forum hosting

web tracker