Zaman: 23. Oca 2019, 02:30

Tüm zamanlar UTC + 3 saat


Forum Katagorileri
Ara


Advanced Search
Sayfaniza Ekleyin
The HTML code below contain all the necessary code to link to userboard.org please feel free to add it to your site.Effect of above code: DEVRIM KURTULUSYeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 
FollowersFollowers: 0
Sık kullanılanlarSık kullanılanlar: 0
Görüntüleme: 317

 DHKC, Açıklama 464 
YazarMesaj
Site Admin
Site Admin
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 01.2012
Mesajlar: 673
Konum: kurtulusum@hotmail.de
Gender: Male
Mesaj DHKC, Açıklama 464
Ne Yaparsanız Yapın Başka Bir Şey Bulamazsınız

Çürükten Pis Kokular Çıkar

BU DÜZEN TÜM KURUMLARIYLA ÇÜRÜMÜŞTÜR

ÇIKARDIĞI PİS KOKULAR BUNUN SONUCUDUR

Aydınlık Gazetesi’nin 3 Ekim 2016 tarihli sayısında, oligarşinin bir haber yayınlandı. Haberin başlığı şöyle: “savcı cinayetinde FETÖ parmağı!”.

Devam ediyor haber: “İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın Savcı Mehmet Selim Kiraz cinayetinde FETÖ parmağı olup olmadığına ilişkin araştırdığı öğrenildi.”

Neden böyle bir araştırma yapma gereği duymuş savcı?

Gazetenin haberi şöyle; “FETÖ’nün firari emniyet amirlerinden Ahmet Sait Yayla’nın, Savcı Mehmet Selim Kiraz’ı öldüren terörist Şafak Yayla’nın kuzeni olduğu ortaya çıkmıştı.”

Bizce araştırma yapmalarına gerek yoktur. Zaten araştırma yaptıkları da söylenemez. Ne de olsa, AKP kiminle savaşıyorsa, orada mutlaka bir “FETÖ PARMAĞI” bulanacaktır!

AKP iktidarının halka saldırısının yeni biçimi “FETÖ PARMAĞI” olmuştur.

AKP iktidarının pisliklerinin, halka, dünya halklarına karşı suçlarının üzerini örtme malzemelerinin en kullanışlılarından biri de “FETÖ PARMAĞI” oluyor.

Tayyip Erdoğan eline Fethullah Gülen’in parmağını almış, istediği gibi kullanıyor. Riyakarlık, ikiyüzlülük, alçaklık marifetse, AKP iktidarı ve onun lideri Tayyip Erdoğan, bu alanda eski ortağı Fethullah Gülen ve hareketinden geri kalmaz.

Düne kadar birlikteydiler. Tüm pislikleri birlikte yaptılar. Müslüman halkları emperyalizmin hizmetine sunma görevini yerine getirmek için, dini kullandılar. Her ikisi birlikte Amerika’nın Ortadoğu ve Kuzey Afrika’daki parmağı oldular. Bununla övündüler. Şimdi “aptal kız” rolü oynuyorlar, aynaya bakıyorlar, lakaplarını karşısındakilere takmaya çalışıyorlar.

Geçin ilgili ilgisiz her yerde FETÖ parmağı bulmayı, her ikiniz de Amerika’nın parmağısınız.

Her ikiniz de din bezirgânı, emperyalizmin uşağı bir halk düşmanıdır.

AKP kendisi zaten bir Amerika projesidir. Bu projede Fethullah Gülen’le de birlikte oldukları anlaşılıyor. Bu proje için Fethullah’ın Amerika’daki evini kendilerine yol ettikleri anlaşılıyor.

Amerikan emperyalizminin içine Ortadoğu’yu, Kuzey Afrika’yı, Kafkasları alan Büyük Ortadoğu Projesinin ideolojik zemini “ılımlı İslam” ideolojisi oldu. Bu ideolojinin ete kemiğe büründürülüp, Ortadoğu’nun, Afrika’nın, Kafkasların Müslüman halklarına sunulmasında AKP-Fethullah Gülen ortaklığı belirleyici rol üstlenmiştir.

Bakın milletvekili Burhan Kuzu Sözcü gazetesine verdiği röportajda ne diyor: “Abdullah Gül kesimini bilemem ama Tayyip Bey kesinlikle biliyordu. Hatta çok eski bir olayı anlatayım size… Belki Tayyip Beyin belediye başkanlığı döneminde, belki daha da eski tarihini tam bilemiyorum. Ama bir ziyaretinde Erdoğan Hoca ile ilgili ‘Ondan kurtulmak lazım’ filan gibi birtakım laflar etmiş bu Fethullah Gülen. Tayyip Bey orada yüzüne bir şey söylememiş, ama giderken asansörde ‘esas senden kurtulmamız lazım demiş…” (Sözcü – 2 Ekim 2016)

Bundan ne anlaşılır?

Tayyip Erdoğan ve Fethullah Gülen, Amerika’da oturup, Burhan Kuzu’nun “Erbakan’dan kurtulma” diye ifade ettiği AKP projesini çizmişlerdir. İktidara gelir gelmez, devletin tüm kadrolarına kendi adamlarını birlikte yerleştirmeleri, bunun için başvurdukları sahtekârlıklar ve bu sahtekârlıkları açığa çıktıkça üzerini örtüyorlar.

KORKUYORLAR!

KORKULARINI GERÇEK KILACAĞIZ!

İSTER PENSİLVANYA OLSUN, İSTER TAYYİP’İN SARAYI

EN KORUNAKLI ÜSLERİNİZE DE GİRECEĞİZ!

Mehmet Selim Kiraz eylemi, emperyalizm, oligarşi ve AKP iktidarı üzerinde büyük bir korku yaratmıştır.

Bu korku, günü geldiğinde Halkın Adaleti’ne hesap verme korkusudur.

Bu korku, saklandıkları hiçbir yerin, girdikleri hiçbir inin kendilerini korumaya yetmeyeceğinin korkusudur.

Amerika’nın işbirlikçisi ülkemiz işbirlikçi tekelci burjuvalarının önde elen isimlerinden Sabancı’lar, kuleler diktirdiler, kulelerin çevrelerini koruma orduları ile doldurdular, kendileri kulelerin 25. katına çıkıp saklandılar. Olmadı, Cephe savaşçıları çıkıp orada uyguladılar Halkın Adaleti’ni. Beyinlerinden vurulmuşa döndüler.

Adaletten kaçış yok.

Hiram Abas, Halkın Adaletine hesap verdiğinde, şaşkına döndüler. Kimsenin tanımadığı, kimsenin bilmediği bir kişi sanıyorlardı. Gerçekten de oligarşinin özenle gizlediği ve korumaya aldığı halk düşmanlarındandı. Ama olmadı, halkın adaleti suçlarının hesabını sordu.

Siz, bu halka düşmanlık edeceksiniz, ama yanınıza kalacak öyle mi?

Hayır öyle değil.

Suçlarınızın hesabını tek tek vereceksiniz.

12 Mart askeri faşist darbesinin suçluları Nihat Erim’ler hesap verdiler.

12 Eylül askeri faşist darbesinin suçluları hesap verdiler.

Kürt halkının katilleri generaller, Hulusi Sayınlar, Temel Cingözler hesap verdiler.

İşkenceci katiller hesap verdiler.

Hapishanelerde devrimci tutsaklara işkence yapan, katleden bakanlar, savcılar hesap verdiler.

İşçilerin, emekçilerin kanını sülük gibi emen patronlar hesap verdiler.

Amerikan, İngiliz ajanları hesap verdiler.

Anadolu halkına düşmanlık eden, elini halkımızın, yoldaşlarımızın kanına bulayan katiller adalet uygulamamızdan kurtulamıyorlar, kurtulamazlar.

Mehmet Selim Kiraz eylemimiz, halkın adaletini uygulamak için ödeyemeyeceğimiz bedel olmadığını gösteriyor. Ve oligarşi biliyor ki, biz bedel ödemeyi göze aldığımız sürece elimizden kurtulma şansları yoktur. Bunun paniğiyle saldırıyorlar örgütlenmelerimize. Bunun paniğiyle halkta büyük sempati yaratan, halka halk düşmanı emperyalistler ve oligarşi ile savaşmanın yolunu gösteren eylemlerimize saldırıyorlar.

BOŞUNA!

NE YAPARSANIZ YAPIN, SİZLERİ BULACAK VE CEZALANDIRACAĞIZ!

BUNU DAHA ÖNCE DE AÇIKLADIK, BUNU DAHA DÜN DE AÇIKLADIK, BUNU BUGÜN DE AÇIKLIYORUZ: HALK DÜŞMANI TAYYİP ERDOĞAN, ONUN YANINDAKİ ÇAKAL SÜRÜSÜ SUÇLARINIZI İTİRAF EDİP, HALKTAN ÖZÜR VE AF DİLEMEDİĞİNİZ SÜRECE ADALETİMİZE HESAP VERMEKTEN KURTULAMAYACAKSINIZ!

Bugün Fethullah Gülen Amerika’ya sığınmış durumda. Tüm halk düşmanlarının kaçıp sığındıkları yer geçmişten bu yana Amerika olmuştur. Bakın Latin Amerika’nın faşist diktatörlerine, Batista’lar, Somoza’lar hepsi halkın iktidara yürüdüğü koşullarda helikopterlerine atlayıp soluğu emperyalizmin kanatları altında almışlar.

Tayyip Erdoğan senin de soluğu Pensilvanya’da alacağın günler belki uzun değildir. Ama sana bugünden bunu da açıklıyoruz, adalet kapını Amerika’da da çalacaktır. Tek kurtuluş yolunuz var, halka saldırmaktan vazgeçin, halktan af dileyin, halkın adaletine teslim olun!

Çırpınmanız boşunadır!

Halk düşmanları Halkın Adaleti’nin hedefi olmaya devam edecektir.

Emperyalizme ve oligarşiye karşı savaşımız sürecektir.

ANADOLU topraklarında BAĞIMSIZLIK, DEMOKRASİ VE SOSYALİZM mücadelemizin zaferini hiçbir güç engelleyemez!DEVRİMCİ HALK KURTULUŞ CEPHESİ

_________________
Devrim Kurtulus
Resim
kurtulusum@hotmail.de


13. Eki 2016, 03:07
Profil Web sitesini ziyaret et
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat


Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir


Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
© phpBB® Forum Software • Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Türkçe çeviri: phpBB Türkiye Archiv | Contact & Abuse free forum hosting

web tracker