Zaman: 17. Şub 2019, 12:48

Tüm zamanlar UTC + 3 saat


Forum Katagorileri
Ara


Advanced Search
Sayfaniza Ekleyin
The HTML code below contain all the necessary code to link to userboard.org please feel free to add it to your site.Effect of above code: DEVRIM KURTULUSYeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 
FollowersFollowers: 0
Sık kullanılanlarSık kullanılanlar: 0
Görüntüleme: 2436

 DHKC, Açıklama: 439 
YazarMesaj
Site Admin
Site Admin
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 01.2012
Mesajlar: 673
Konum: kurtulusum@hotmail.de
Gender: Male
Mesaj DHKC, Açıklama: 439
Tarih: 06.01.2015 / Açıklama: 439

BERKİN’İ VURAN İLE RÜŞVETÇİ HIRSIZ BAKANLARI KORUYANLAR AYNI DEVLETTİR.


6 OCAK SALI GÜNÜ SAAT 17.20 SIRALARINDA FEDA SAVAŞÇIMIZ TARAFINDAN BERKİN ELVAN’IN KATİLLERİNİN CEZALANDIRILMASI VE AKP’NİN RÜŞVETÇİ, HIRSIZ BAKANLARINI KORUYAN FAŞİST DEVLETTEN HESAP SORMAK İÇİN İSTANBUL SULTANAHMET TURİZM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ’NE FEDA EYLEMİ GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.


EYLEMDE FEDA SAVAŞÇIMIZ ŞEHİT DÜŞMÜŞ HIRSIZ, KATİL FAŞİST DEVLETİN BEKÇİLİĞİNİ YAPAN BİR POLİS ÖLÜMLE CEZALANDIRILMIŞTIR!

BU DÜZEN YOLSUZLUKLARLA, KANLA, SÖMÜRÜ VE TALANLA AYAKTA DURUYOR! BU DÜZENİ YIKACAĞIZ!

İşte oligarşinin parlamentosu, işte hükümeti! Yolsuzluk, hırsızlık, dolandırıcılık, katliamcılar, sömürü, zulüm, işbirlikçilik, it dalaşı, yalan, dolan, asalaklık, hık deyicilik, göz boyamacılık...

Yani, Berkin için adalet dışında her şey var bu düzende.

YOLSUZLUK KAÇAKÇILIK, RÜŞVET, MAFYA HIRSIZLIK, PARA DOLU AYAKKABI KUTULARI PARA SAYMA MAKİNESİ DOLU EVLER...

Siz ses kayıtlarını silin, ama bunları silemeyeceksiniz.BERKİN'İ DE,

HALKI DA ADALETSİZ,

KATİLLERİ CEZASIZ BIRAKMAYACAĞIZ!

Yalanın karşısına gerçeklerle çıkacağız. Talancının, yağmacının önünü devrimci şiddetimizle keseceğiz.

Yağmanın, talanın önünü biz keseceğiz. Bu kadar pervasızca, delilleri silecek kadar umursamazlıkla hareket edemeyeceksiniz.

Koruyan devlet,

Aklayan Meclis, AKLAYAN yargı!

Bu devlet bu hukuk katilleri hırsızları yargılamak için değil, yaptıklarını aklamak için çalışacaktır bunu biliyoruz.

AKP, arsız, hırsız, yalancı ve uşak... Halkın malını çaldıkları, ayakkabı kutularında sakladıkları yetmedi... Paralarını hırsızlara faiziyle geri vermeleri yetmedi... Şimdi de ses kayıtlarını imha edecekler. Delilleri açıkça yok edecekler... Bunun adı faşizmdir.

Düzen yalan, talan ve baskı üzerine kuruludur.

Halkın malını çalan Egemen Bağış, Zafer Çağlaya Muammer Güler ve Erdoğan Bayraktar. Sizi kimse koruyamaz. Milletvekilliğinden de istifa edin. Bu ülkeyi terkedin.

Ne meclisiniz, ne yüce divanınız, ne koruma ordularınız, ne dijital önlemleriniz sizi koruyamaz.

İstifa edin.

Egemen Bağış istifa edeceksin ve bu ülkeyi terk edeceksin. Berkin'in katledilmesinden sonra ölü sevici” dediğini unutmadık. Nekrofili deyince havalı görünüyor ama işte gerçek bu; sen, 15 yaşında öldürülen bir çocuk için adalet isteyenlere sapık diyorsun. Sapık sensin.

İstifa etmezsen sana ölü sevicilik nedir göstereceğiz. Senin ölünü sevmek zorunda kalacaklar. İstifa et ve terk et bu ülkeyi.

Şehitlerimiz kavgayı hayatları ile sınırlamıyorlar. Şehidimiz sizin cehenneminiz olacak.

Beklemek cehennemdir. Bekleyeceksiniz... O cehennemi yaşatacağız size. Herkes kendi cehennemine kendi odununu taşır unutmayın, bu nedenle istifa edin ve gidin. Yoksa sizi biz cehennemin dibine göndereceğiz.

Akan kan damardaki gibi usul usul durmaz biliyorsunuz...

Usul usul akmayacak artık kanımız.

Fedalarla akacak kanımız,

fedalarla vuracağız.

Neden feda?

Feda eylemlerini ortaya çıkaran adaletsizlik ve zulümdür. Yağma ve talandır. Halkların onuruna yönelik pervasız saldırganlıktır. Feda eylemlerini ortaya çıkaran, açlıktan ölenler, bombalarla parçalananlar, direndikleri için her türlü zulme maruz bırakılanlardır. Çalanlar, hırsızlar ve onları koruyanlardır. Fedayı yaratanlmar çalanlara çaldıklarını halkla dalga geçer gibi faizi ile geri verdiler. Fedayı ortaya çıkaran dört eski hırsız bakanın cezasız kalmasıdır. Fedayı ortaya çıkaran 570 gündür Berkin için adalet vermeyenlerdir.

Feda eylemi savaşın tek çare olduğu, direnişin tek çare olduğu zamanlarda insanın içindeki direnişi ortaya çıkaran eylem biçimidir.

Feda direnişin en üst aşamasıdır.

Direneceğiz, savaşacağız, vuracağız.

Savaşçımız fedası ile diyor ki; halkımız, bu aşağılık düzenin bekçilerini yok edeceğiz. Bu başkaldırıda, bu ayaklanmada canımızın önemi yoktur. Önemli olan talancıların, yağmacıların önünü kesmek; Berkinler’in hesabını sormaktır.

Feda, üstün bir kararlılıktır.

Terlemeden para kazananlar, zevk ve sefa içinde yaşamak isteyenler; ölmeye kararlı olanlarla savaştıklarını unutmamalıdırlar.

Yoksul halkımızın ve bu halkın içinden çıkan savaşçıların kaybedecek hiçbir şeyi yoktur.

Unutmayacaksınız. Gerçek bir devrimci büyük bir sevgi tarafından yönlendirilir.

Halk sevgisi adalet ve doğruluk sevgisi... İşte bu sevgiyi bilmezsiniz siz. Size olan öfkemizi besleyen bu sevgidir. Korkun bu sevgiden. Korkun bu öfkeden.

Haklara koruyabildiğin sürece sahipsindir... Direnme ve hesap sorma hakkımızı feda ile koruyacağız.

Bülent Arınç; diyorsun ki “sinek ısırığı kadar etkisi yok bu hırsızlık iddialarının.”

Tek bir yargıç vardır;

HALKIN ADALETİ!

HALKIN ADALETİ ÖYLE BİR ÇARPACAK Kİ, GÖRECEKSİN SİNEK ISIRIĞININ NE OLDUĞUNU...

Korkuyorsunuz. Ödünüz kopuyor. Korkudan imha ediyorsunuz o ses kayıtlarını. Halkın acılarını imha edemeyeceksiniz.

Sokağa çıkmayacaksınız... Halka sokakları yasaklayacak haliniz yok ya...

Namussuza boyun eğmekte bir tür namussuzluktur. Boyun eğmeyeceğiz.

En terörist örgüt burjuva devlettir. Örgütlü yalanı burjuva devlet yapar. Yalanlarınızı tek tek ortaya çıkartacağız.

Adaletin bedelini şehitlerimizle ödüyoruz.

Silahlanacağız vuracağız.

Bekleyin.

Halkın sokaklarını halka nasıl yasaklayacaksınız. Sizi sokağa çıkamaz hale getireceğiz. Ömrünün en baharında feda savaşçılarımız oldukça korkun bizden.

Bağır bağır herkes sağır, öyle değil; En sağır kulaklara taşınacak feda savaşçılarımızın sloganları...

KATİLSİNİZ HIRSIZSINIZ OBURSUNUZ. ÇATLAYANA KADAR YİYORSUNUZ ÇALIYORSUNUZ.

Korkuyu alnından vurmuş feda savaşçılarımızla sizi vuracağız.

İstifa edin!

Müsamere çocuğu kılıklı Davutoğlu,…tehditler savuruyorsun öyle mi... İlgisiz demokrat insanlara kurumlara en ufak bir saldırının hesabını senden de soracağız. Başbakan karikatürü olmak seni sorumluluktan kurtarmayacak.

Konuşmak öyle kelimenin son hecesine bastıran müsamere çocuğu havası ile kararlı kılmıyor insanı... Konuşmak fedayı göze almaktır. Biz fedalarımızla konuşuyoruz. Siz ise ağzınızdan çıkan her kelimenin hesabını vermek zorunda kalacaksınız. Konuşun konuşun... Devam edin konuşmaya.

Fabrikasyon yalanlar uyduruyorsun. Yapma bunu.

Emperyalizm ve işbirlikçiler karşısında cesareti ve cüreti bayraklaştıran savaşçılarımız oldukça korkacaksınız. Diliniz dolanacak korkudan.

Biliyoruz, yasalar sömürü işleyişini kolaylaştırmak içindir. Sizin yasalarınız varsa bizim de yasalarımız var; bu yasaları feda savaşçılarımızla yazıyoruz. Sizin meclisiniz varsa bizim de meclislerimiz var bu meclisleri şehitlerimizle kuruyoruz.

Faşizme kızılmaz, faşizmle mücadele edilir. Bizi reformist, sivil toplumcularla karıştırmayın sakın.

Şehidimiz rahat uyu... Kalp atışların kalbimize emanet...

Bu vatan bizim, bu halk bizim kahrolsun emperyalizm.Evet, SUÇLUSUNUZ!

Her türlü yolsuzluk, ahlaksızlık, yalancılık, sömürü ve vurgunculukla yıllardır bir kene gibi halkımızın kanını emdiniz. Halkımıza zulmü, işkenceyi, katliamları reva gördünüz. Şimdi hesabı soruluyor.

Biz, vatanımızın işgalini, talanını, yağmalanmasını izlemeyeceğiz, kavganın ortasında olacağız. Biz halkımızın sömürülmesine, katledilmesine sessiz kalmayacak, Anadolu ihtilalinin orta yerinde yerimizi alacağız.

Ülkemizin suyu, toprağı milyonlarca insanı doyuracak kadar bol ve yeterlidir. O nedenle sorun toprakların az ya da yetersiz olması sorunu değildir. Sorun asıl olarak emperyalist politikaların, işbirlikçi uşakların yağma ve talanının, sömürünün yol açtığı bir sonuçtur açlık ve yoksulluk.

Bizim olanı çalıyorlar... Aksırıncaya, tıksırıncaya, patlayıncaya kadar yiyorlar. Üstüne bir de kanımızı içiyorlar. Berkin’in kanını sizden geri alacağız.Bu ülkede Cepheliler var. Cepheliler var oldukça adaletsizlik karabasanı halkın üzerine çökemeyecek... Dağıtacağız.

HALK EKMEĞE BERKİN ADALETE DOYUNCAYA KADAR SAVAŞACAĞIZ


Feda eylemini gerçekleştiren savaşçımız Elif Sultan Kalsen’dir. Şehidimize ilişkin açıklamayı yarın yapacağız.


DEVRİMCİ HALK KURTULUŞ PARTİSİ CEPHESİ

_________________
Devrim Kurtulus
Resim
kurtulusum@hotmail.de


7. Oca 2015, 02:23
Profil Web sitesini ziyaret et
Site Admin
Site Admin
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 01.2012
Mesajlar: 673
Konum: kurtulusum@hotmail.de
Gender: Male
Mesaj Re: DHKC, Açıklama: 439
Tarih: 09.01.2015 / Açıklama: 439

SULTAHMET EYLEMİNİ ÜSTLENDİĞİMİZ AÇIKLAMAMIZI GERİ ÇEKİYOR, TÜM HALKIMIZDAN ÖZÜR DİLİYORUZ...


HALK DÜŞMANLARI CEPHE SAVAŞÇILARINI BEKLEYİN... BEKLEMEK SİZİN CEHENNEMİNİZ OLACAK. BEKLEYİN.


6 Ocak günü Sultanahmet'teki Turizm Şube Müdürlüğü'ne yönelik eylem örgütümüze ait değildir. Eyleme yönelik yaptığımız üstlenmeyi bu nedenle geri çekiyoruz. Tüm halkımızdan, taraftarlarımızdan özür dileriz.

Tarihimizde böyle hatalar çok istisnadır. Eylem tarzımızı dostumuz kadar düşmanımız da çok iyi bilir. Biz Kızıldere'den bu yana söylediğimizi yaparız, yaptığımızı savunuruz. Hata yaptıysak özür dilemesini de biliriz. Hata yaptık; çünkü faşizm koşullarında savaşıyoruz. Biz de eylem hazırlığındayız. Sultanahmet'teki eylemle aynı zamanlara denk gelmiştir. Faşizm koşullarında, eylemin ve savaşçılarımızın güvenliği için aldığımız haberleşmeyi en aza indirme ve diğer önlemler nedeniyle bu hata yaşanmıştır. Düzeltir ve tüm halkımızdan özür dileriz.

Düşmanın denetiminden çıkmak için aldığımız tedbirler nedeniyle yaşanan teknik bir sorundan kaynaklı böyle olmuştur.

Bunun dışında açıklamamızda halk düşmanlarına ilişkin geçen her şey geçerlidir. Berkin'in hesabını soracağız! Halkın malını çalan Egemen Bağış, Zafer Çağlaya Muammer Güler ve Erdoğan Bayraktar'dan hesap soracağız! Hesap soracağımız güne kadar korku içinde yaşayacaklar!

Savaşçılarımız, halkın adaletini sağlamak için halk düşmanlarının peşindedir. Cephe savaşçıları her an kapınızı çalabilir.

Hedeflerimiz de bellidir. DHKPC KİMDİR VE KİME KARŞI SAVAŞIR bir sır değildir. Alenen ilan edilmiştir hepsi. Tüm dünyaya ilan ettik hedeflerimizi. Eylem zamanı belirsizdir. Halk düşmanları, kapılarını çalacağımız günü titreyerek bekleyecektir.


DEVRİMCİ HALK KURTULUŞ PARTİSİ CEPHESİ

_________________
Devrim Kurtulus
Resim
kurtulusum@hotmail.de


9. Oca 2015, 20:07
Profil Web sitesini ziyaret et
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat


Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 1 misafir


Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
cron
© phpBB® Forum Software • Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Türkçe çeviri: phpBB Türkiye Archiv | Contact & Abuse free forum hosting

web tracker