Zaman: 17. Şub 2019, 12:29

Tüm zamanlar UTC + 3 saat


Forum Katagorileri
Ara


Advanced Search
Sayfaniza Ekleyin
The HTML code below contain all the necessary code to link to userboard.org please feel free to add it to your site.Effect of above code: DEVRIM KURTULUSYeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 
FollowersFollowers: 0
Sık kullanılanlarSık kullanılanlar: 0
Görüntüleme: 647

 DHKC, Açıklama 442 
YazarMesaj
Site Admin
Site Admin
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 01.2012
Mesajlar: 673
Konum: kurtulusum@hotmail.de
Gender: Male
Mesaj DHKC, Açıklama 442
Tarih: 10 Mart 2015 / Açıklama: 442AKP’nin uyuşturucu çeteleri Hasan Ferit Mahkemesinde Devrimcilere, bıçaklarla, şişelerle silahlarla saldırıp adliye içine kaçarak polise sığındı. Gülsuyu’ndaKarmaskeleri takarak uzun namlulu silahlarla kahveleri basıp halka saldırdı!


MAHKEMEYİ İZLEMEYE GELEN UMUT KAYA KARTAL ANADOLU ADLİYESİNİN ÖNÜNDE AKP’NİN ÇETELERİ TARAFINDAN SİLAHLA VURULDU!


AKP’Yİ UYARIYORUZ


KÖPEKLERİNİZİ BAĞLAYIN! BAĞLMAZSANIZ ESAS OLARAK KÖPEKLERİN SAHİPLERİNİ HEDEF ALACAĞIZ!


KÖPEKLERİNİZİ HALKA VE DEVRİMCİLERE SALDIRTMAYA DEVAM EDERSENİZ;


1- BAŞTA TAYYİP ERDOĞAN’I,

2- BÜTÜN AKP İL, İLÇE BİNALARI ve YÖNETİCİLERİ,

3- BÜTÜN AKP’Lİ BAKANLAR, MİLLETVEKİLLERİ ve MİLLETVEKİLİ ADAYLARI HEDEFİMİZ OLACAKTIR!

4- HIRSIZLIĞIN, RÜŞVETİN, YAĞMA VE TALANIN MASKESİ YAPILAN TÜRGEV’İ (TürkiyeGençlikveEğitimeHizmetVakfı) BAŞINIZA YIKACAĞIZ!


AKP, İstanbul Gülsuyu’ndagayri meşru çocuğu uyuşturucu çetelerini halka ve devrimcilere saldırtmaya devam ediyor.

Uyuşturucuya karşı mücadele ederken 29 Eylül 2013 tarihinde katledilen Hasan Ferit Gedik’in katillerini koruyor. Korumakla da kalmıyor adalet mücadelesi veren devrimcileri sindirmek için çetelerine yeni saldırılar yaptırıyor.En son olarak;

1- 4 Mart 2015 tarihinde İstanbul Kartal Anadolu Adliyesi’nde görülen Hasan Ferit Gedik’in katillerinin yargılandığı duruşma salonunda ve adliye koridorlarında AKP’nin çeteleri bıçaklarla, kemerlerle, şişelerle polis korumasında mahkemeyi takip eden devrimcilere saldırdılar... Hasan Ferit Gedik’in annesini kesmekle tehdit ettiler.

Mahkeme salonunda ve Adliye koridorlarındaki bu saldırı Cephelilerin direnişiyle püskürtüldü.

2- Adliyedeki saldırıda istediği sonucu alamayan çeteler aynı günün gecesi Gülsuyu Mahallesi’nde Kar maskeli ve uzun namlulu silahlarla Hasan Ferit Gedik Meydanı’ndaki bir kahvehaneyi basarak içerde bulunanları yere yatırıp “Bizim PKK’yla, TİKKO’yla işimiz yok, bizim işimiz DHKP-C ile… DHKP-C’lilere yardım edenleri cezalandıracağız…” diyerek tehdit edip oradan çıkıp son duraktaki başka bir kahvehaneyi basarak içerdekileri aynı şekilde tehdit etmişlerdir...SİLAHLA VE ÇİVİLİ SOPALARLA SALDIRI

3- 9 Mart 2015’de yine İstanbul Kartal Adliyesinde görülen Hasan Gedik Mahkemesinde uyuşturucu çeteleri adliye önünde bekleyen devrimcilereonca polisin gözleri önünde silahlarla ateş ederek saldırmıştır. Saldırıda mahkemeyi takip etmeye gelen UMUT KAYA adında bir kişi yaralanmış ve hastaneye kaldırılmıştır. Saldırıyı gerçekleştiren çeteler tekrar adliye içine kaçıp polise sığınmışlardır.

Yine dışarıda çeteler ve sivil polisler adliye önünde bekleyen devrimcilere çivili sopalarla saldırmışlardır.

Bu nasıl bir yargı, bu nasıl bir mahkeme, bu nasıl bir adalet? Herkes bunu sorgulamalıdır: Bu devlet nasıl bir devlet?KÖPEKLERİNİZİ BAĞLAYIN!

ÇETELERİ KORUYAN, KOLLAYAN VE SALDIRTAN AKP’DİR!

ÇETELER, SÖMÜRÜ YAĞMA VE TALAN DÜZENİNİN GAYRİ MEŞRU ÇOCUĞUDUR!

Uyuşturucu fuhuş, hırsızlık, kumar, arazi gibi mafya çetelerinin arkasında her zaman devlet olmuştur.

Mafya-devlet ilişkisinin siyasi-ekonomik temelleri eskiye dayanır. Mafya, sömürü, yağma, talan düzeni olan kapitalizmin adaletsizliği içinden doğmuştur.

“Devletten bağımsız ya da devletin içine sızmış mafya çeteleri” yoktur. Çeteleşen, mafyalaşan bir devlet vardır.

Özellikle devrimci mücadelenin geliştiği süreçlerde mücadeleyi bastırmak için devletin başvurduğu gayri-meşru yöntemlerdir.

Mafyanın tarihsel olarak ortaya çıkışı 1900’lerin başında kapitalizmin emperyalist aşamasıyla birlikte bugünkü karakterini almıştır.

Mafya, emperyalist tekellerin krizinin ağırlaştığı süreçte, Amerikan işçi sınıfının direnişlerini bastırmak ve sendikaların dize getirilmesi için kullanılmışlardır. Bizim ülkemizde mafyanın ortaya çıkışı da esas olarak devrimci mücadelenin geliştiği dönemlere denk gelir.

Devlet 1960’lı-70’li yıllarda devrimci mücadeleye karşı doğrudan Amerikan eliyle örgütlenen kontrgerillayı ve MHP’li faşistleri kullandığı için mafyaya doğrudan ihtiyaç duymasa da Abuzer Uğurlu, Oflu İsmail, Osman İmamoğlu, Bekir Çelenk gibi mafyalar daha 1970’lerde devrimci mücadelenin gelişmesiyle birlikte faşist hareket ile iç içe geçmiş ve devrimci mücadeleye karşı faşist hareketin silah, para gibi lojistik desteğini sağlamıştır.

Devletin mafya çetelerini kullanması özellikle 12 Eylül’den sonra olmuştur. 12 Eylül öncesinde devrimcilere karşı kullandıkları faşist katiller, 12 Eylül’den sonra mafya içinde istihdam edilerek mafya tamamen denetim altına alınmıştır.

1980’lerin başlarında Çatlılar, Kırcılar Asala örgütü başta olmak üzere daha özel operasyonlarda ve daha farklı ilişkiler içinde kullanıldılar. Sonra MHP’liler Özel Timlerde istihdam edildi, katliamcılar resmi üniformaya kavuşturuldu.

Mafyanın baktığı çek, senet, uyuşturucu, fuhuş, kumar, kara para aklama, haraç alma, ihale alma, verme işleri MHP’li faşistlerden devşirme mafya çetelerine bizzat devlet tarafından verildi.

Halkı her dönem sindirmeyi esas alan bir ülkede, baskı ve terörün resmi, gayri-resmi çeşitli biçimleri de olacaktır. Demirel’in deyimiyle devletin “rutin dışı” işleri hep olmuştur ve olacaktır.

“Rutin dışı”nın ne olduğu ise Susurluk’ta ortaya çıkmıştır.SUSURLUK; SÖMÜRÜ YAĞMA TALAN DEVLETİDİR!

SUSURLUK DEVLETİ BUGÜN AKP’DE SİMGELEŞMİŞTİR!

Bir milletvekili, bir emniyet müdürü ve devrimcileri katletmekten idam cezası almış faşist bir katil... Devrimcilerin on yıllardır söylediği ve 1996 yılında Susurluk’ta bir kamyon kazasıyla ortaya çıkan mafya devlet ilişkisinin en somut ifadesidir Susurluk.

Dönemin iktidar partisi DYP milletvekili Sedat Bucak, Emniyet Müdürü Hüseyin Kocadağ ve devrimcilerin katili idam cezası ile mahkum olmuş ve ‘aranan’ faşist Abdullah Çatlı birlikte silahlarla, uyuşturucuyla ve dolarlarla dolu çantalarla katliam yapmaya giderken bir kamyon kazası sonucu tesadüfen ortaya çıktı...

Susurluk olayı en çıplak haliyle göstermiştir ki, oligarşik devletin iradesi dışında bir çete mafya düzeni yoktur. Çetelerle devletin ilişkisi de, iddia edildiği gibi, “devlet içindeki kimi unsurlar”la sınırlı değildir. Organik bir ilişkidir ve en açık ifadesini Susurluk’ta bulan kontrgerilla politikalarının bir ürünüdür.

Şu çok açıktır ki, devlete rağmen hiç kimse mafya işleri örgütleyemez. Yapmaya kalkanın ömrü kısa olur. Çünkü, bu faaliyetlerin babası her zaman MGK olmuştur, ordu olmuştur, MİT, polis, hükümet, TBMM olmuştur. Bugün geçmişten farklı olarak bütün bu ilişkiler AKP’nin kontrolü altında toplanmıştır. VE MAFYA DEVLETİNİN BAŞI TAYYİP ERDOĞAN’DIR!Sonuç Olarak;

1- Uyuşturucu, fuhuş, kumar, kara para ve benzeri her türlü çete faaliyetleri AKP’nin denetimi altında yapılmaktadır.

2- Yukarıda saydığımız çete saldırılarının arkasında bizzat AKP vardır ve sorumlusu AKP’dir. Hepsinin başı da katil, hırsız Tayyip Erdoğan’dır!

3- AKP bu saldırılarla uyuşturucuya, fuhuşa ve hertürden yozlaşmaya karşı mücadele eden devrimcileri sindirmek istiyor...

4- AKP bu saldırılarla, devrimcilerin katil çeteleri yargılayan, hesap soran adalet mücadelesini engellemek istiyor.

5- Halka ve devrimcilere yapılan her saldırıdan başta Tayyip Erdoğan olmak üzere AKP sorumlu tutulacaktır.SUÇLU AKP’DİR!

AKP İKTİDARINDA BONZAİ KULLANIMI 800 KAT ARTTI!

Her türlü halk düşmanı AKP Politikalarını destekleyen, tüm AKP yöneticileri bu suçun ortağıdır...

AKP, uyuşturucu çetelerini koruyor, halka karşı çeteleri besliyor, saldırtıyor!

Yoksul halk çocuklarını torbacı olarak kullanan AKP iktidarında bonzai denen sentetik uyuşturucu kullanımı tam 800 kat arttı...

AKP, sözde alkole karşıdır, “namus”u dilinden düşürmez: AKP iktidarının son 4 yılında uyuşturucu ve fuhuş 4 kat arttı...

AKP, Fuhuş ve uyuşturucu çetelerinin ortağıdır... Devrimcilere saldırmalarının bir nedeni de bundandır. Çünkü devrimciler AKP-uyuşturucu çetesinin ellerini kollarını sallayarak uyuşturucu satmasının önündeki en büyük engeldir... Örgütlü olduğumuz tüm mahallelerde AKP-uyuşturucu çetesine izin vermiyoruz. Çetelerin silahlarla, AKP polislerinin çivili sopalarla saldırmasının nedeni bundandır!BU SALDIRILARLA BİZİ YILDIRAMAZSINIZ! SİNDİREMEZSİNİZ.

ADALET MÜCADELEMİZİ ENGELLEYEMEZSİNİS...

Gazi Katliam davasından tanıyoruz sizin adaletinizi... Polisinizle, faşist köpeklerinizle, linç saldırılarıyla 10 yıl boyunca adalet mücadelemizi engellemeye çalıştınız...

16-17 Nisan Katliam davasından tanıyoruz sizi... Katillerin yargılanmasını engellemek için yapmadığınız saldırı kalmadı. Saldırılarınızla, Linçlerinizle bizi yıldıramazsınız...

AKP bütün suçlarının hesabını halka verecek!UYARIYORUZ!

KÖPEKLERİNİZİ BAĞLAYIN!

ÇETELERİN BAŞI TAYYİP ERDOĞANDINDIR!

SALDIRILARI DURDUR!

SALDIRILARI DURDURMAZSANIZ;1- Başta Tayyip Erdoğan,

2- Bütün AKP il, ilçe binaları ve yöneticileri,

3- Bütün AKP’li bakanlar, milletvekilleri ve milletvekili adayları hedefimiz olacaktır!

4- Hırsızlığın, rüşvetin, yağma ve talanın maskesi yapılan TÜRGEV’i (TürkiyeGençlikveEğitimeHizmetVakfı) başınızayıkacağız!

Bu durumda hiç kimse devrimci adaletimizi sorgulamaya kalkmasın.

Hasan Ferit Gedik’in katledilmesinden beri bütün halkımız tanıktır ki mafya çeteleri mahallelerimizde uyuşturucuyu, fuhuşu bizzat AKP polislerinin koruması altında yapmaktadır.

Hasan Ferit Gedik mahkemesi AKP’nin çetelerini nasıl koruduğunun en somut göstergesidir.

Aylardır mahkemede yargılama yapılmıyor. Dünyanın en büyük adliyesinde mahkemenin görüleceği salon bulanamadı. Devrimciler, Hasan Ferit’in yakınları mahkeme salonuna alınmazken çeteler duruşma sıralarından çıkıp Hasan Ferit Gedik’in avukatlarına saldırıyor, annesini tehdit ediyor...

Cihazlarla üst-baş araması yapılan güvenlikli kapılardan çeteler bıçaklarla ve silahlarla adliyeye giriyor, çıkıyor... Adliye önünde bekleyen devrimcilerin üzerine kurşun yağdırıp geri Adliye içine sığınıyor... Dünyanın en büyük adalet sarayında bunlar oluyor.

BUNA ADALET Mİ DİYORSUNUZ?

SİZE ADALETİ GÖSTERECEĞİZ!

Saraylarınız, binlerce korumanız sizi korumaya yetmeyecek. Adaletimizin önünde engel olamayacak. Saraylarınızda saltanat sürmenize izin vermeyeceğiz, saraylarınızda vuracağız sizi...

Hiç beklemediğimiz zamanda, hiç beklemediğiniz yerinizden vuracağız sizi...

Halkın kanını emerek, çalarak, çırparak çelik kasalara doldurduğunuz paraları çoluğunuzla, çocuğunuzla yiyemeyeceksiniz....

“Gemicik”lerinizin içinde vuracağız sizi...

Beylerbeyi’ndeki Boğaza nazır ofislerinizin kapısına dayanacağız, bekleyin bizi!

Hırsızlar! Katiller!... Vakıf adı altında halkın kanını emiyorsunuz. “Ecdadınız Osmanlı” gibi yağmalamadık bir şey bırakmadınız! TÜRGEV’lerinizi (TürkiyeGençlikveEğitimeHizmetVakfı) başınıza yıkacağız…KÖPEKLERİNİZİ BAĞLAYIN!

YOKSA HEM KÖPEKLERİ HEM SAHİPLERİNİ HEDEF ALACAĞIZ !YAŞASIN HALKIN ADALETİ!

DEVRİMCİ HALK KURTULUŞ CEPHESİ

_________________
Devrim Kurtulus
Resim
kurtulusum@hotmail.de


13. Mar 2015, 01:44
Profil Web sitesini ziyaret et
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat


Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir


Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
cron
© phpBB® Forum Software • Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Türkçe çeviri: phpBB Türkiye Archiv | Contact & Abuse free forum hosting

web tracker