Zaman: 26. Haz 2019, 14:44

Tüm zamanlar UTC + 3 saat


Dil:
DEVRIM KURTULUS - Kayıt

"DEVRIM KURTULUS" (diğer anlamda "biz", "tarafımız", "bizim", "DEVRIM KURTULUS", "https://devrimkurtulus.forums3.com") tarafından çoğaltılan, yasal olarak sınırlı olan alttaki koşulları kabul etmiş sayılıyorsunuz. Eğer yasal olarak sınırlı olan alttaki koşulların tümünü kabul etmiyorsanız o zaman lütfen "DEVRIM KURTULUS" mesaj panosuna giriş yapmayın ve/veya kullanmayın. Biz bu koşulları herhangi bir zamanda değiştirebiliriz ve sizi bilgilendirebiliriz, buna rağmen kendiniz düzenli olarak bu koşulları tekrar gözden geçirerek "DEVRIM KURTULUS" mesaj panosunu kullanmaya devam edebilirsiniz, yasal olarak sınırlı olan bu koşulların güncellenmesi ve/veya düzenlenmesi durumunda meydana gelebilecek değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.

Forumlarımız phpBB (diğer anlamda "onlar", "onlara", "onların", "phpBB yazılımı", "www.phpbb.com", "phpBB Grubu", "phpBB Takımları") tarafından güçlendirilmiştir -ki bu da "General Public License" (diğer anlamda "GPL") altında bir forum yazılımı olarak yayınlanmıştır ve bu yazılımı www.phpbb.com adresinden indirebilirsiniz. phpBB yazılımı sadece internet tabanlı tartışmaları kolaylaştırmak içindir, phpBB Grubu müsaade edilebilir içerik ve/veya davranış olarak izin verdiğimiz ve/veya izin vermediğimiz şeylerden sorumlu değildir. phpBB hakkında daha fazla bilgi için, lütfen bu adrese bakın: http://www.phpbb.com/.

Küfürlü, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik veya ülkenizin kanunlarını çiğneyici içerikler göndermemeyi kabul ediyorsunuz, "DEVRIM KURTULUS" mesaj panosu hangi ülkede barındırılıyorsa o ülkenin kanunları veya Uluslararası kanunlar geçerlidir. Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce mesaj panosundan yasaklanırsınız ve eğer tarafımızca gerekli görülürse İnternet Servis Sağlayıcınız da haberdar edilir. Bütün mesajların IP adresi bu koşulların uygulanmasına yardımcı olmak için kaydedilmektedir. "DEVRIM KURTULUS" mesaj panosunda uygun gördüğümüz durumlarda ve zamanlarda herhangi bir başlığı silme, değiştirme, taşıma veya kapatma hakkımızın olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Her ne kadar bu bilgiler sizin bilginiz dışında üçüncü şahıslara verilmeyecek olsa da, herhangi bir hack saldırısı sonucunda bu bilgiler dağılırsa bundan "DEVRIM KURTULUS" veya phpBB kesinlikle sorumlu değildir.
DEVRIM KURTULUS » additional Forum kuralları:

Forum Kurallari

1 – Sietmiz durumdan görev cikarma bilinci ile kurulmustur.Her gecen gün kullanici sayisinin yükseldigi ve kullanici yasinin düstügü,realden cok daha fazla ,gizli bir yozlasmanin olustugu internet ortaminda böyle bir siteye ihtiyac vardi ve bizde bu durumdan kendimize bir görev cikardik...Bu site var cünkü biz durumdan görev cikarmasini bilen devrimcileriz.

2 - Bu sayfanin ve forumun amaci ML ideolojiyi,Maoizmi revize etmeden insanlara ulastirilmasini saglamak.Bircok internet sayfasinda daginik halde bulunan bilgi ve belgeleri tek bir cati altinda toplamak. Cesitli devrimci,ilerici isimler almis sitelerin revize edilmis ideolojilerle veya tamamen devrimci bir anlayistan uzak ortamlarinda ,Radyo ismi verdikleri sohbet alanlarinda yada düzeysiz chat sayfalarinda yozlaslastirilan ,düzene adapte edilen insanlarin kazanimi.Düsünmek,yaratmak,paylasmaktir.

3 – Sitemiz devrimci bütün yapilara aciktir ve hicbir yönetici tarafindan bu yapilarin sayfamizda yaptiklari calismalara kismen yada tamamen kistlama getirilemez.

4 – Hangi kullanici ismini almis olursa olsun, üyelerimizin astigi yazilar hicbir örgütlülügü,kurumu,yapiyi baglamaz. Bu dogrultuda yazilan yazilardan dolayi hicbir örgütlülük,yapi veya kisi elestirilemez.Sayfamizda,forumumuzda yazilan yazilar sadece yazani baglar.

5 – Forum icerisinde fasist,gerici,anti demokratik hicbir kurumun,örgütlülügün yada en kücük bir yapinin propagandasi yapilamaz,övücü nitelikte yazilar asilamaz.

6– Forumumuz icinde Devrimci örgütlülük,kurum ve yapilara hakaret edilemez,kücük düsürücü,zan altinda birakici yazilar asilamaz.Bu tür yazilar hicbir uyari yapilmaksizin forumdan kaldirilip yaziyi asanlar forumda desifre edilip üyelikleri tartisilacaktir.

7– Forum icinde yapilan tartisamlarda,tartisamci taraflarin usluplari devrimci usluba yakisir sekilde olmalidir.Hakaret etmek,kücük düsürmeye calismak,küfür etmek,kimliklerini desifre etmek,isbati olmayan,asilsiz ithamlarda bulunmak kesinlikle yasaktir.Aksi durumlarda madde 6`da ki hükümler uygulanir.

8– Sitemizde her ne kadar Admin,moderatör,üye,üye adayi gibi kullanici seviyeleri mevcut olsada sitemiz kollektif bir calismanin ürünüdür.Kollektif bir emekle sekillenmektetir ve bu baglamda özellikle sayfamiza katki saglayan her üyemizin her konuda söz hakki vardir.

9 – Sayfamiza üyelerimizin güvenligi esastir.Üyelerimizin Ip adresleri,kullanici bilgileri,e.mail adresleri (e.mail adresleri üyeler kendileri istemedigi sürece üye bilgisi icinde görüntülenemez) kesinlikle gizlidir.Hicbir Admin,moderatör bu bilgileri 3. birkisiye hangi amacla olursa olsun veremez.Bu baglamda üyelerimizinde eger biliyorlarsa birbirlerinin özellerini,kimliklerini desifre etmesi yasaktir. Aksi durumlarda madde 6`da ki hükümler uygulanir veya hicbir uyariya gerek görülmeden üyenin veya görevli arkadasin üyeligi düsürülüp sayfaya girmesi tamamen yasaklanabilinir.

10 – Sayfamizda görevli arkadaslarimizin amaclarimiz dogrultusunda daha fazla emek harcamalari gerektigine inaniyoruz.Sayfamiza gereken önemi göstermeyen,emegimize emek katmayan görevli arkadaslarimizin seviyeleri bu kosullar altinda düsürülebilinir yada tamamen kaldirilabilinir.

11 – Forum icinde hickimsenin kimseye üstünlügü yoktur.Herkes esit söz hakkina sahiptir ancak uygulama sayfamizin devamliligi ve cikarlari dogrultusunda yönetimin insiyatifindedir.Fakat bu insiyatife sahip olmak yöneticilerimize diger üyeler karsisinda hicbir üstünlük tanimaz.

12 – Forum kurallarindaki bu maddeler kesindir duruma göre eklemeler yapilabilinir.Sayfamiza üye olan herkes bu kurallari önceden okumus ve kabul etmis olarak sayilir. 

cron
© phpBB® Forum Software • Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Türkçe çeviri: phpBB Türkiye Archiv | Contact & Abuse free forum hosting

web tracker